פארק עפולה

מתחם העסקים

מתחם ATECH הינו פארק עסקים רב-תחומי ברובע יזרעאל החדש והמתפתח של עפולה. הפארק כולל שימושי קרקע מעורבים, בהם מסחר, משרדים, מרכזי פנאי ובילוי וכן שטחים ציבוריים ירוקים. הפרוייקט החדשני עתיד להפוך לעוגן תעסוקתי ועסקי חשוב עבור הצפון, וימשוך אליו חברות ועסקים מובילים בתחומם. המתחם מורכב מחמישה בניינים הממוקמים בצפון-מזרח העיר עפולה, בצמוד לתחנת הרכבת ולצירי תנועה ראשיים.

המבנים במתחם העסקים

חמשת מבני המתחם כוללים כ- 65,000 מ"ר של שטחי מסחר ומשרדים, מעוצבים בסגנון ארכיטקטוני חדשני ומאופיינים בתכנון אורבני חכם. הפארק מציע שטחים במגוון רב של גדלים – מ- 18 ועד 108 מ"ר, והכל במחיר משתלם ואטרקטיבי במיוחד. המתחם עתיד לשרת קשת רחבה של שימושים – משרדי בוטיק קטנים, מטות של חברות גדולות, עסקים מתחומי האופנה, המסעדנות והבילוי. כמו כן, המתחם יכלול שטחי ציבור גדולים ויכול להכיל בעת ובעונה אחת עד 7,000 איש.

נגישות מתחם העסקים

נגישות היא אחד הפרמטרים החושבים ביותר עבור כל מתחם תעסוקה ובילוי. המיקום האסטרטגי של מתחם ATECH מהווה יתרון משמעותי. מתחם עפולה ממוקם בסמוך לתחנת הרכבת של עפולה, המקשרת את העיר עם מרכזי האוכלוסייה והמטרופולינים הגדולים במדינה. שביל מסודר באורך של כ- 600 מטר יחבר את המתם עם תחנת הרכבת ויספק קישור מהיר ונוח לעובדים ולמבקרים. רובע יזרעאל, בו שוכן מתחם ATECH, נמצא על פרשת דרכים חשובה, סמוך לצומת עוקף עפולה וכביש 65. המיקום האידאלי מאפשר נגישות תחבורתית נוחה ומהירה אל הגליל המזרחי, אזור נצרת, מטרופולין חיפה וכן מישור החוף וערי המרכז.

תמהיל השימושים המגוון, יחד עם גמישות תיכנונית, חזון עיצוב אורבני מתקדם ונגישות גובהה הופכים את מתחם ATECH למתחם המסחר והעסקים העתידי של הצפון. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף להצלחה ולקחת חלק בפרוייקט הנדל"ן החם של עפולה.

בוא להיות חלק ממרכז ההיי-טק החדש של הצפון