פארק עפולה

פארק העסקים

מתחם ATECH הינו פארק עסקים רב-תחומי ברובע יזרעאל החדש והמתפתח של עפולה. הפארק כולל שימושי קרקע מעורבים, בהם מסחר, משרדים, מרכזי פנאי ובילוי וכן שטחים ציבוריים ירוקים. הפרוייקט החדשני עתיד להפוך לעוגן תעסוקתי ועסקי חשוב עבור הצפון, וימשוך אליו חברות ועסקים מובילים בתחומם. המתחם מורכב מחמישה בניינים הממוקמים בצפון-מזרח העיר עפולה, בצמוד לתחנת הרכבת ולצירי תנועה ראשיים.

המבנים בפארק העסקים

חמשת מבני המתחם כוללים כ- 65,000 מ"ר של שטחי מסחר ומשרדים, מעוצבים בסגנון ארכיטקטוני חדשני ומאופיינים בתכנון אורבני חכם. הפארק מציע שטחים במגוון רב של גדלים – מ- 20 מ"ר ומעלה, והכל במחיר משתלם ואטרקטיבי במיוחד. המתחם עתיד לשרת קשת רחבה של שימושים – משרדי בוטיק קטנים, מטות של חברות גדולות, עסקים מתחומי האופנה, המסעדנות והבילוי. כמו כן, המתחם יכלול שטחי ציבור גדולים שמטרתם לשמש את תושבי האזור.

נגישות פארק העסקים

נגישות היא אחד הפרמטרים החושבים ביותר עבור כל מתחם תעסוקה ובילוי. המיקום האסטרטגי של  ATECH מהווה יתרון משמעותי. הפרויקט ממוקם בסמוך לתחנת הרכבת וקריית הממשלה של עפולה, המקשרת את העיר עם מרכזי האוכלוסייה והמטרופולינים הגדולים במדינה. שביל מסודר באורך של כ- 600 מטרים יחבר את הפרויקט עם תחנת הרכבת ויספק קישור מהיר ונוח לעובדים ולמבקרים. רובע יזרעאל, בו שוכן הפרויקט, נמצא על פרשת דרכים חשובה, הפרויקט יתחבר לכבישים המרכזיים בצפון, כביש 71 ו- 65. המיקום האידאלי מאפשר נגישות תחבורתית נוחה ומהירה אל הגליל המזרחי, אזור נצרת, מטרופולין חיפה וכן מישור החוף וערי המרכז.

תמהיל השימושים המגוון, יחד עם גמישות תיכנונית, חזון עיצוב אורבני מתקדם ונגישות גובהה הופכים את מתחם ATECH למתחם המסחר והעסקים העתידי של הצפון. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף להצלחה ולקחת חלק בפרוייקט הנדל"ן החם של עפולה.

בוא להיות חלק ממרכז ההיי-טק החדש של הצפון