פארק עפולה

מתחם העסקים

 אודות פארק Atech –  פארק העסקים החדש של הצפון הוא פארק רב-תכליתי הממוקם ברובע יזרעאל היוקרתי של עפולה. יצירת מתחם רב שימושים המשלב בתוכו מגורים, מסחר ותעסוקה הפועל לאורך כל שעות היום ומחייה את המרחב הציבורי סביבו. מגמה שמתפתחת בקנה המידה העולמי – ובפרט בערים המרכזיות בארץ.

בשנים האחרונות הופכת בירת העמק לפנינת נדל"ן של ממש. פיתוח התשתיות המואץ יחד עם מחירי נדל"ן שפויים יחסית לאלטרנטיבות, הפכו את פארק עפולה לדבר החם הבא בשוק הנדל"ן מחוץ לטווח גדרה-חדרה. בעשור האחרון האמירו מחירי הנדל"ן בעיר בעקבות גידול מרשים ומתמיד בביקוש עבור נדל"ן למגורים, ויחד איתו גם עבור נדל"ן מסחרי. עפולה הפכה ליעד מבוקש עבור משפחות ומשקיעים המחפשים היצע נדל"ני איכותי יחד עם תג מחיר משתלם.

פארק העסקים

פארק ATECH ממנף את הבום הנדל"ני בעיר באמצעות הוספת פארק עסקים בעל תמהיל שימושים מגוון ברובע יזרעאל המתפתח. המיקום המוצלח, הנגישות המצויינת והתכנון החכם מבטיחים כי המתחם יהפוך לעוגן כלכלי, תעסוקתי ומסחרי עבור האזור כולו. העתיד המזהיר הניצב בפני הדיירים והמשקיעים של הפרוייקט הופכים את פארק ATECH לאחת מיזמויות הנדל"ן המשתלמות והאטרקטיביות ביותר של זמננו.

כחלק מהתוכנית לעידוד העסקים בצפון בכלל ובמתחם בפרט, יוכלו החברות שיתמקמו בפרוייקט ליהנות משיעורי ארנונה מופחתים במיוחד וכן עידוד השקעות הון מטעם המדינה. בנוסף, הגדרת האזור כאזור פיתוח א' מאפשרת לחברות ייצרניות ויצואניות ליהנות ממיסוי נמוך בשיעור של 7% בלבד.

לצפייה בסטטוס פרוייקט

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף להצלחה של פארק ATECH, ולהבטיח את עתידכם באמצעות השקעת נדל"ן חכמה.

בוא להיות חלק ממרכז ההיי-טק החדש של הצפון

מתחם ATECH