פארק עפולה

היזמים של פארק ATECH

מאחורי פארק ATECH עומדת קבוצת GRP, המאגדת תחתיה דמויות מפתח מרכזיות מתחמי הנדל"ן, ההון והעסקים בישראל.

עו"ד יורם (יורי) גיא-רון

עו"ד יורם (יורי) גיא-רון הוא אחד מאושיות המשפט הישראלית. עו"ד גיא-רון, כיהן כראש לשכת עורכי הדין בישראל וכחבר בוועדה לבחירת שופטים מטעמה. בנוסף, שימש גם כדירקטור מטעם הציבור בחברת נמלי ישראל.
לעו"ד גיא-רון ניסיון משפטי רב שנים במגוון רחב של תחומים – מסחרי, תאגידים, חוזים, מקרקעין, יזמות נדל"ן ועוד. ליורי ניסיון ציבורי ומשפטי רב בעבודה למול רשויות מוסדיות וגורמים ציבוריים מגוונים.

תומר גרשון

תומר גרשון הינו בעל ניסיון של למעלה מעשור בתחום הנדל"ן. במרוצת השנים, כיהן תומר בקשת רחבה של תפקידים בשוק הנדל"ן הישראלי. לתומר, ניסיון בפיתוח עסקי וניהול בפרוייקטים בסדרי גודל משמעותיים. כמו כן, תחומי המומחיות שלו כוללים ניהול צוותי יועצים, עבודה אל מול וועדות תכנון ובנייה, ניהול פרוייקטים מול דיירים, בניית מכרזי קבלנים, ניהול משא ומתן וחתימת הסכמים עם ספקים, ניהול שיווק ומכירות, עבודה אל מול גורמים פיננסיים ועוד. תומר מביא איתו לחברה ידע פרקטי וניסיון ניהולי רב.

ערן רייניש

ערן רייניש הוא מומחה בעל שם בתחום הפיננסים בארץ ובחו"ל. בשלושת העשורים האחרונים כיהן ערן בתפקידי מפתח בכירים ומגוונים בשוקי ההון ובמערכות הבנקאיות בארץ, באירופה ובארה"ב. ערן נמנה עם מייסדי קבוצת Excalibur Capital, המתמחה בשירותי Family Office ונחשבת למובילה בתחומה בישראל. לערן ניסיון עשיר בתחום השקעות בנדל"ן ו- Private Equity בארץ ובחו"ל. המומחיות של ערן בתחום ההשקעות והפיננסים תורמת להתנהלות הפיננסית והכלכלית של החברה.

מלווי העיסקה

חברת GRP הוקמה ע"י יזמיה, אליהם נילוות קבוצת משקיעים שהצטרפו לחברה מיום הקמתה.
החברה היא בעלת הקרקע, עליה מוקם פרויקט פארק ATECH בעפולה.

חברת א.פריאון אדריכלים ומתכנני ערים נוסדה בשנת 1974 על ידי אדריכל אלכס פריאון הנחשב כמומחה וכאחד המתכננים הוותיקים והמקצועיים בתחום המרכזים המסחריים. המשרד מתמחה בתכנון מרכזים מסחריים בכל קנה מידה, מגדלים, בנייני משרדים, מגורים וקמעונאות

חברת iSTERN ניהול פרוייקטים הנדסיים בבעלותם של דן וקסמן יגאל גוברין ואיציק שטרן הינה חברת ניהול מהמובילות בארץ המנהלת את התכנון ומפקחת על ביצוע של פרויקטים הנדסיים מגוונים ומורכבים בתשתיות ובבינוי בכל רחבי הארץ. בין לקוחות החברה נמנות חברות הנדל”ן המובילות במשק, משרדי ממשלה, ערים, רשויות ומועצות מקומיות, חברות ציבוריות, חברות ייזום פרטיות, קבוצות רכישה ועמותות בנייה. לחברה 150 אנשי צוות אשר שותפים להשלמתם בהצלחה של מאות פרויקטים באיכות, במועד ובתקציב המתוכנן כבר למעלה מ 20 שנה.

חברת הביצוע "ש"י גיל פרויקטים בע"מ" נוסדה על ידי יגאל גיל בשנת 1987. החברה הינה חברה קבלנית בעלת רישיון בסיווג בלתי מוגבל (ג' 5) לביצוע עבודות בתחום הבנייה. החברה ביצעה פרויקטים רבים ומורכבים ברחבי הארץ, לרבות הקמת בנייה רוויה, מבני מסחר ומשרדים, מבני ציבור, מבני תעשיה מורכבים, אולמות תצוגה, אצטדיונים, עבודות בטון ייחודיות, עבודות מתכת ועוד. החברה נבחרה במכרז וועד הרוכשים ובפיקוח חברת הניהול מטעמם לבצע את עבודות הבנייה בפרויקט A-TECH בעפולה.

חברת שליט נ.ת.ס.ר הינה חברה לליווי ולניהול פרוייקטים בענף הנדל"ן. החברה מעניקה חבילת שירותים מלאה, הכוללת את כל ההיבטים המקצועיים הכרוכים בניהול הפרויקט: פרויקט הדגל של החברה בעידן הנוכחי הוא בין הפרויקטים הגדולים בצפונה של הארץ, ובוודאי הגדול שבעיר עפולה ובסביבותיה – פרויקט ATech.

משרד שלומי אביטן ושו"ת הינו משרד מוביל בתחומו במחוז צפון, המשרד כולל ליווי חברות קבלניות לבניה, מחלקת מקרקעין, יזמים מובילים מיישובי העמק, רוכשים ומוכרים פרטיים ותאגידיים

פרויקט ATECH מלווה פיננסית על ידי חברת טריא המעניקה לרוכשים בפרויקט ליווי בנקאי-חיצוני.
חברת טריא הינה חברת האשראי המובילה בישראל והיא מלווה פרויקטים ועסקים רבים בתחום הנדל"ן.
טריא מעניקה לפרויקט ATECH וללקוחותיו יתרונות רבים שבראשם רשת ביטחון מקיפה ואפשרויות מינוף אטרקטיביות.

חברת GRP היא המנוע הדוחף את פרוייקט פארק ATECH קדימה. החברה חרטה על דגלה את החזון להפוך את עפולה ורובע יזרעאל לעוגן הכלכלי, התעסוקתי והמסחרי הבא של צפון ישראל.

בוא להיות חלק ממרכז ההיי-טק החדש של הצפון

מתחם ATECH