פארק עפולה

היזמים של פארק ATECH

מאחורי פארק ATECH עומדת קבוצת GRP, המאגדת תחתיה דמויות מפתח מרכזיות מתחמי הנדל"ן, ההון והעסקים בישראל.

עו"ד יורם (יורי) גיא-רון

עו"ד יורם (יורי) גיא-רון הוא אחד מאושיות מערכת המשפט הישראלית. עו"ד יורי גיא רון כיהן כראש לשכת עורכי הדין בישראל וכחבר בוועדה לבחירת שופטים מטעמה. בנוסף, שימש גם כדירקטור מטעם הציבור בחברת נמלי ישראלי. לעו"ד יורי גיא רון ניסיון משפטי רב-שנים במגוון רחב של תחומים – מסחרי, תאגידים, חוזים, מקרקעין, יזמות נדל"ן ועוד. ניסיונו הציבורי והמשפטי הרב מקנה לחברה רובד משמעותי של אמינות, יושרה ומקצועיות.

תומר גרשון

תומר גרשון הינו בעל ניסיון של למעלה מעשור בתחום הנדל"ן. במרוצה השנים תומר כיהן בקשת רחבה של תפקידים בכירים בשוק הנדל"ן הישראלי. לתומר ניסיון בפיתוח עסקי וניהול פרוייקטים בסדרי גודל משמעותיים. כמו כן, תחומי המומחיות שלו כוללים ניהול צוותי יועצים, עבודה מול וועדות, ניהול פרוייקטים מול דיירים, בניית מכרזי קבלים, ניהול משא ומתן וחתימת הסכמים מול ספקים, ניהול מכירות, עבודה מול גורמים פיננסיים ועוד.
תומר מביא איתו לחברה ידע פרקטי וניסיון ניהולי שערכם לא יסולא בפז.

ערן רייניש

ערן רייניש הוא מומחה בעל שם בתחום הפיננסי בארץ ובחו"ל. בשלושת העשורים האחרונים ערן כיהן בתפקידי מפתח בכירים ומגוונים בשוקי ההון ובמערכות הבנקאיות בארץ, באירופה ובארה"ב. ערן נמנה עם מייסדי קבוצת Excalibur Capital, המתמחה בשירותי Family Office ונחשבת למובילה בתחומה בישראל. לערן ניסיון עשיר בתחום השקעות בנדל"ן ו- Private Equity בארץ ובחו"ל.
המומחיות של ערן בתחום ההשקעות והפיננסים תורמת להתנהלות החכמה והאיתנות הכלכלית של החברה.

מלווי העיסקה

חברת GRP הוקמה על ידי עו"ד יורם (יורי) גיא-רון, מאושיות מערכת המשפט הישראלית; תומר גרשון, מבכירי שוק הנדל"ן הישראלי; וערן רייניש, מומחה בעל שם בתחום הפיננסי בארץ ובחו"ל.
החברה GRP הוקמה מתוך רצון להפוך את עפולה ואת רובע יזרעאל לעוגן קדימה הדוחף את הפרויקט קדימה בתחום הכלכלי, התעסוקתי והמסחרי הבא של צפון ישראל.

חברת א.פריאון אדריכלים ומתכנני ערים נוסדה בשנת 1974 על ידי אדריכל אלכס פריאון הנחשב כמומחה וכאחד המתכננים הוותיקים והמקצועיים בתחום המרכזים המסחריים. המשרד מתמחה בתכנון מרכזים מסחריים בכל קנה מידה, מגדלים, בנייני משרדים, מגורים וקמעונאות

קבוצת א.י אדיר פועלת במרץ ובהתמדה מזה 21 שנים כמכונה משומנת לבניית בתים, בניינים ומתחמי מסחר ובילוי בסטנדרט גבוה ולדורות. חברות הבית מקבוצת א.י אדיר פועלות כל אחת בתחומה באופן עצמאי ובהלימה משותפת כגוף אחד ולמטרה אחת ברורה: להגשים את החזון ולהוביל בנייה יזומה, איכותית ואמינה.

משרד שלומי אביטן ושו"ת הינו משרד מוביל בתחומו במחוז צפון, המשרד כולל ליווי חברות קבלניות לבניה, מחלקת מקרקעין, יזמים מובילים מיישובי העמק, רוכשים ומוכרים פרטיים ותאגידיים

חברת iSTERN ניהול פרוייקטים הנדסיים בבעלותם של דן וקסמן יגאל גוברין ואיציק שטרן הינה חברת ניהול מהמובילות בארץ המנהלת את התכנון ומפקחת על ביצוע של פרויקטים הנדסיים מגוונים ומורכבים בתשתיות ובבינוי בכל רחבי הארץ.
בין לקוחות החברה נמנות חברות הנדל”ן המובילות במשק, משרדי ממשלה, ערים, רשויות ומועצות מקומיות, חברות ציבוריות, חברות ייזום פרטיות, קבוצות רכישה ועמותות בנייה. לחברה 150 אנשי צוות אשר שותפים להשלמתם בהצלחה של מאות פרויקטים באיכות, במועד ובתקציב המתוכנן כבר למעלה מ 20 שנה.

חברת GRP היא המנוע הדוחף את פרוייקט פארק ATECH קדימה. החברה חרטה על דגלה את החזון להפוך את עפולה ורובע יזרעאל לעוגן הכלכלי, התעסוקתי והמסחרי הבא של צפון ישראל.

בוא להיות חלק ממרכז ההיי-טק החדש של הצפון

מתחם ATECH